Про нас

Еврозаборы в Киеве

Компанія «Панські паркани» це українська виробничо-будівельна компанія з багаторічним досвідом роботи з виробництва та встановлення європарканів та виробів з залізобетону.

Ми маємо в своєму розпорядженні найбільше виробництво в Києві, власними, відпрацьованими роками, технологіями і репутацією якісної компанії, ніж ми особливо цінуємо.

Ми виконаємо всі роботи "Під ключ":

1) Вибір і промір.

Ви можете під'їхати до нас на виробництво і не тільки вибрати вподобані плити, але і переконатися у високій якості використовуваної нами сировини, і як наслідок якості готової продукції. Для цього Вам просто необхідно знати довжину ділянок для огорожі - далі Вам зроблять точний прорахунок суми і оформлять замовлення.

Якщо у Вас немає можливості під'їхати в офіс або на виробництво, Ви зможете на місці за каталогом вибрати що цікавить Вас, вид паркану і отримаєте точний прорахунок суми і оформлення замовлення.

Вибрати європаркан можна на нашому сайті в розділі "Види парканів"

2) Доставка

Ми доставимо євро паркан до Вас на ділянку з оптимальним вибором автомобіля, а, відповідно і витрат. Для будь-якого обсягу замовлень, ми маємо в своєму розпорядженні автомобілями різного навантажувального обсягу: «Газель» (до 35 од. Продукції), ЗІЛ (до 80 од. Продукції) і Камаз (до 400 од. Продукції).

3) Установка

Наші бригади монтажників виконають установку швидко і якісно. Ми маємо досвід установки на ділянках всіх видів складності: косогор, твердий грунт і покриття, відсутність електрики і води та ін. Незалежно від складності роботи - результат установки завжди гарантується нашою компанією.

4) Матеріали для бетонування стовпів.

Для бетонування стовпів необхідні наступні матеріали: цемент, щебінь (або бита цегла або керамзит і ін) і пісок. Можливо, у Вас на ділянці є всі ці матеріали. Якщо немає, то це не проблема - ми доставимо на ділянку рівно стільки матеріалу, скільки необхідно, і Вам не потрібно буде переплачувати за зайву «сипучку».

Ознайомитися з цінами на продукцію можна на нашому сайті в розділі "Ціни"

Якість продукції

Купить еврозабор в Киеве

Завдяки великому досвіду та високої кваліфікації технологів нам вдається виробляти глянсовий (без пор) паркан. Це стало можливим завдяки виробленої роками технології і використанні тільки якісної сировини:

1. Для виробництва плит і стовпів ми використовуємо тільки цемент марки 500. Даний цемент дозволяє виробляти вироби, що відповідають високим вимогам до водостійкості, морозостійкості та довговічності.

2. Плити армуються суцільнозварною металевою сіткою, а стовпчики суцільнозварною драбинкою з прутка ВР 4 мм. Це дозволяє підвищити міцність готової продукції.

3. Ми використовуємо щебінь дрібної фракції (так званий «зубок»).

4. Ми додаємо в бетон тільки кращі і перевірені роками присадки, що збільшують марочних бетону і морозостійкість готових виробів.

5. Ми виробляємо якісну установку євроогорож, при якій не відбувається просідання стовпів, і, як наслідок, розтріскування плит.

Купити європаркани (Київ) .